Storczyki Wiki - Orchids Wiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile






 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Zobacz posty od ostatniej wizyty

Zobacz swoje posty

Zobacz posty bez odpowiedzi

Uprawa wazonowa w keramzycie
by karunia11 11.01.15 8:52

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:36

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:31

New Member
by Robert Russell Ritchie 26.10.14 7:05

Ascocenda- odpadające liście
by AGA 17.09.14 23:43

Phalaenopsis - znaczenia na liściach
by bestiarka 30.08.14 3:34

Jak pomóc Cambrii? Proszę o opinie.
by AGA 17.08.14 2:49

Orchidarium Smoczycy
by piotr.r 29.07.14 3:32

Aerides houlletiana
by Jolusia 23.06.14 6:45

Vanda - szkodniki
by Nemezis 22.06.14 9:16


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Gogi
Gogi
Od wiosny ubiegłego roku zainteresowałam się maluszkami botanicznymi i ich hybrydami. Już troszkę się ich uzbierało, więc pozwolę sobie je przedstawić Very Happy
Na pierwszym zdjęciu są te, od których się zaczęło. Na początku przybył Phalaenopsis equestris var. apari, a potem trzy pozostałe ze zdjęcia oraz Bulbophyllum grandiflorum. Niestety na razie się z nim pomalutku dogaduję i jak zacznie rosnąć to chętnie go przedstawię
Jak rosną przedszkolaki... Collages

Drugie zdjęcie przedstawia niedawne moje nabytki. Zachęcona powodzeniem (czyt. nieukatrupieniem) poprzednich zakupiłam następne maleństwa. Oto one:
Jak rosną przedszkolaki... Phal

A tak wygląda ich domekJak rosną przedszkolaki... DSCF4667
Pozdrawiam hejka
Carmella
Carmella 
 
Całkiem sporo masz tych maluszków i bardzo ładnie wyglądają. Powodzenia w dalszej opiece i w kolejnych zakupach Wink
Gogi
Gogi
Zanim pokażę następne nabytki przedszkolakowe to pochwalę się jak rosną te, które są u mnie od jakiegoś czasu Very Happy Phal.equestris x deliciosa bije wszystkich na głowę w tempie wzrostu, mam nadzieję,że to wskazuje na chęć pokazania ak najszybciej swojej buźki...
Jak rosną przedszkolaki... DSCF5427

Phalaenopsis equestri też nie próżnuje...
Jak rosną przedszkolaki... DSCF5428

A Phalaenopsis Mok Choi Yew w końcu stwierdził,że mu się u mnie podoba. Teraz już powinno być z górki...
Jak rosną przedszkolaki... DSCF5429
Wigotność w akwarium po nocy mają 90% a w ciągu dnia ok.70% i cieplutko.


hejka hejka
Gogi
Gogi
Ostatnio dołączyły następne przedszkolaki
Jolu - bardzo dziękuję kwiatek
Jak rosną przedszkolaki... DSCF5434

Jak rosną przedszkolaki... DSCF5439

Jak rosną przedszkolaki... DSCF5440

Jak rosną przedszkolaki... DSCF5443(gratisik)

I nowy nabytek z allJak rosną przedszkolaki... DSCF5441

Na koniec mini-orchidarium już prawie pełne a ponieważ mają jeszcze przyjść sadzonki więc dziś dokupiłam coś co będzie służyć za szklarenkę dla większych już przedszkolaków, maleństwa do aklimatyzacji pozostaną w tym obecnym. Widzę,że czują się tutaj świetnie, po miesiącu od przybycia do mnie już zaczynają puszczać nowe listki. W mini-orchidarium mają ciepło, jasno a wilgotność obecnie waha się od 70 do nawet 95%.
Jak rosną przedszkolaki... DSCF5448



hejka
Carmella
Carmella 
 
Gosiu całkiem spore już to przedszkole. Maluszki od Jolusi wyglądają bardzo zdrowo i są całkiem spore.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]


Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje