Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

michalpepek
Padł mi jeden z kwiatów, liście mu odpadły wszystkie..myślałem, że może go przelałem ..i chciałem zmienić mu podłoże i widzię, że w tamtym biega pełno małych dziadów, co to jest i jak to zwalczać żeby mi pozostałych kwiatów nie zjadły.
aniusia123
Pokaż nam jak one wygladają lub opisz dokładnie to zapewne otrzymasz pomoc od kogoś, kto sobie z tym poradziłSmile
michalpepek
Zdjęcia na pewno nie zrobię bo sa za małe.. mają może z 0,3 mm, są białe i biegają w glebie, nie mam pojęcia co to, ale chyba to zjadło mi roślinę i chce się zemścić na tych obecnych.
boziu 

A skaczą?
michalpepek
RACZEJ nie widziałem, tylko że chodzą.
Joane 

Wygląda na to, że to były młode ziemiórki. Lubią one mokre podłoże. I najprawdopodobnie to nie one zniszczyły Ci roślinę, ale została ona przelana.
Ziemiórki dopóki mają mokre podłoże nie szkodzą wiele roślinir. Dopiero, gdy podłoże jest suche wyssysają soki z rośliny.

PS. Proszę o używanie Polskich liter.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs