Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

kolor kwiatka
on 28.05.11 8:08

Alicia
Witam!

Czy jest możliwe aby Phalaenopsis zakwitł na inny kolor. Przyniosłam z pracy już przekwitniętego kwiatka, wydaje mi się że pierwotnie miał białe kwiatki a ku memu zdziwieniu teraz ma żółte. Muszę nadmienić, iż bardzo chciałam mieć żółtego kwiatka i nawet zamierzałam nowego nabyć a ten zrobił mi taką piękną niespodziankę. Czy Wam też zdarzyła się taka przygoda?

Re: kolor kwiatka
on 28.05.11 8:38

Joane 

Alicjo, nie ma możliwości aby storczyk zakwitł innym kolorem.
Jedyne co to żółte storczyki przy końcu kwitnienia bardzo bledną i mogły się wydawać białe. Przy ponownym kwitnieniu pokazały kolor intensywno żółty, który z czasem będzie słabł.

Re: kolor kwiatka
on 28.05.11 8:39

Carmella 

Możliwe jest, że kolejne kwitnienie jest innego koloru niż "sklepowe". Jednak jest ono w tej samej barwie, ale w innym wybarwieniu (bledsze lub intensywniejsze).
Taka zmiana z białego na żółty raczej moim zdaniem nie jest możliwe. Może nie tego zabrałaś Wink

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs