Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Jolusia 

Roślina wychodowana od sadzonki. Dwie sadzonki zostały wsadzone w doniczkę i do czasu dnia dzisiejszego minęły dwa lata. Nie znam jej nazwy tylko wiem że kwiaty są miniaturkowe i ciekawi mnie bardzo jak będą wyglądały.
Cały storczyk nie jest wcale mały, wręcz przeciwnie bo ma bardzo zwarte i miesiste liście których długośc dochodzi do 15 cm.

Stoi na południowym oknie w podłożu drobnej kory i sphagnum. Wodę wlewam do podstawka z małą ilościa nawozu co oznacza że storczyk ma cały czas mokre nogi.

Przy mojej uprawie nie przechodził żadnego stanu spoczynku.

Carmella 

Cudnie puchaty Smile
Jolusia 

Dzisiaj widać już że z każdego pędu wyrosły dwa pąki. Długość pędu 10 cm.

Joane 

Jolu, dziękuję, za fotkę. całus
Strasznie lubię ten widok. A te są tak strasznie włochate i wyglądają jakby były w łupince orzecha włoskiego, tylko owalne. ok
Jolusia 

Było warto czekać dwa lata na ten oto widok clap

Cattleya
Wspaniała, czysta biel. ok
slipper 

Bardzo ładna hybryda Smile Przypomina Paph Deperle
Carmella 

Przecudne!
Joane 

Jolu rzeczywiście warto było czekać. Piękna biel. clap
Napisz proszę czy on jest seryjny, czy tylko na tym jednym ma dwa kwiatki?
Jolusia 

Joane na każdym pędzie są dwa pączki.
Jolusia 

To kwitnienie przyniosło mi na jednym pędzie 3 pąki. To sympatyczna i szybko rosnąca hybryda.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com