Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Podziemny pęd kwiatowy
on 24.10.10 1:25

Lesnerek
Podczas poszukiwań korzeni [!] u Phalaenopsis violacea var. alba znalazłam coś, co wygląda na zabiedzony ( właściwie nim jest) podziemny pęd kwiatowy- zdziwiłam się troszkę - kupiony okaz primo nie miał być jeszcze zdolny do kwitnięcia, secundo pojawiło się w mojej głowie pytanie - co teraz? Podczas zmiany doniczki udało mi się tylko ciutkę go nagiąć- nie rośnie już pionowo w dół, tylko w bok, ale do góry jeszcze mu trochę brakuje... Może uda się go wyprowadzić. Intuicja mówi mi, że raczej nie powinien rosnąć w dół w doniczce bo zgnije. Na deser dorzucam sweetaśne foteczki wykonane leciwą małpką na szybciora. Razz

Beatrice
Może wytnij "okienko" w osłonce. Widziałam już takie coś u Kamilki.
Cattleya
Wytnij szybko okienko! Jeśli nie chcesz stracić tego pięknego choć dziwnego pędzika!

Trzymam kciuki! ok
Lesnerek
Okienko wycięte - moim ulubionym multitoolem - nożyczkami do paznokci Razz, jak to dobrze być kobietą.
Beatrice
Prosimy w takim razie o podgląd:)

Re: Podziemny pęd kwiatowy
on 24.10.10 11:29

Lesnerek
A pędzik przez okienko wygląda tak:

Re: Podziemny pęd kwiatowy
on 24.10.10 18:30

Beatrice
clap clap świetnie to wygląda

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com