Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Anna
Tak wygląda moja Vanda.

Jolusia 

Bardzo ładnie to wygląda, a zielone korzonki to tylko same zdrowie. ok
Anna
Mój nowy pomysł Smile hejka

clap Korzonki martwe ucięte, rany opatrzone cynamonem, mam nadzieję, że będzie ok...
Cattleya
Ja bym się bała o stan korzeni mając włożoną do wazonu tę podstawkę...korzenie nie mogą swobodnie rosnąć i mogą się ranić..
Anna
Ale dzieki tamu woda w keramzycie nie dotyka korzeni. I jest większa wilgotność powietrza...Zielony koszyczek jest teraz odwrócony w drugą stronę, więc korzenie mają więcej miejsca Smile Ma nadzieję, że bedzie ok.
Anna
clap Wielką radość przyniosło mi dokładne obejrzenie mojej Vandzi wesołek

Czy dobrze widzę, że nad wyciętym suchym pędem kwiatowym coś się pokazało? Czy to może być nowy pęd kwiatowy? Shocked
Cattleya
Wygląda na pęd kwiatowy ok Bo na korzenie to jak dla mnie zbyt wysoko Very smile
Anna

clap clap clap clap clap clap
Ola
Jest przepiękna i tylko czekać, aż zakwitnie clap wesołek
Anna
wesołek już nie mogę sie doczekać tej cudnej niebieskiej krateczki Smile
Carmella 

Aniu, czekam wraz z Tobą Smile Mam nadzieję, że podzielisz się z nami zdjęciami. Gratuluję !
Anna
clap No i są!!! clap
Początkowo mnie rozczarowały, były mniejsze i bardziej fioletowe niż niebieskie...Gdy podrosły są takie jakie miały być, piękne... wesołek haha

Carmella 

Krateczka jak się patrzy Smile Piękna jest , naprawdę !
Joane 

Aniu, piękny widok, ta Twoja Vanda.
U mojej pokazał się pierwszy wymarzony pędzik.
Anna
Moja Vandzia rośnie ślicznie, jest zdrowa, ale wypuściła dziwny liść...Nie wiem co to???

Anna
A, zapomniałam dodać, że ten mały liść wyrasta pod dużym i jest z nim zrośnięty Shocked
doriska
I jak się rozwinęła sprawa z dziwnym listkiem? Może to jakieś dziwaczne keiki?
Anna
Rośnie pod dużym liściem i nadal nie mam pojęcia co to Mad Taki mały cud natury Surprised
Carmella 

Może jakieś dziwactwo natury.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs