Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Agnieszka
Phalaenopsis amabilis posiadam od niedawna, przebyły długą podróż i były w nie najlepszej kondycji, jednakże po porządnym "napojeniu" odzyskały wigor. Rosną w mieszance mchu, kory i drobnego keramzytu. Stoją w odległości ok. 1,5m od południowego okna i przynajmniej na razie wygląda na to, że im odpowiada taka lokalizacja. Są jeszcze niezdolne do kwitnienia, aczkolwiek mniejsza z roślin (bardziej zielona) posiada coś, co przypomina zaczątek (ok. 6mm) pędu i maleńki przyrost Smile

Kwitnące, powinny wyglądać tak: http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
Orchids Wiki 

Wyjątkowo ładny, a w dodatku na naszym profilu facebook zachwycają się nim ludzie spoza Polski:) Sprawdź sama. Gratulacje
Joane 

Przepiękny dekoracyjny storczyk. Już same listki wyglądają wspaniale, a jak zakwitnie to dopiero będzie widok. Laughing
Neska 

Bardzo piękne są te obrzeżone na jasno listki, ja też miałam na niego ochotę, ale każdy Phalaenopsis to duży odcinek parapetu Very Happy dlatego zdecydowałam się na miltonie, są " bardziej ustawne" Razz
Carmella 

Nesko, dokładnie. Miałam go już praktycznie w swoim koszyku w e-sklepie, ale to duży storczyk, a miejsce u mnie bardzo się skurczyło. I raczej póki co się nie zdecyduję. A storczyk piękny poprzez same liście.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog