Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

kuba5463
Smoczyco! Mam pytanie,gdzie zdobyć płyty korkowe do obłożenia ścian orchidarium? Pozdrawiam!
Smoczyca
Ja polecam rozejrzeć się po wszelakich sklepach terrarystycznych (w takowym właśnie kupiłam), również internetowych. Warto również zajrzeć na allegro. Jak znajdziesz w internecie z możliwością odbioru osobistego, prawdopodobnie wyjdzie najkorzystniej cenowo. Wymiar 50x100cm kosztuje ok.30 zł - oczywiście im grubszy tym droższy. W typowych marketach budowlanych nie wiem czy można dostać coś takiego-bo mowa o korku prasowanym-przeznaczenie typowo terrarystyczne, a nie klejonym. Nie wykluczam, że ten drugi też można stosować, ja mam jednak korek prasowany i bardzo sobie go chwalę Laughing Grubość 2 cm - dla mnie wystarczająca, chociaż wąwozów nie można w tym drążyćWink
kuba5463
Dziękuję za konkretne info. Pozdrawiam!

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs