Storczyki Wiki - Orchids Wiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile






 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Zobacz posty od ostatniej wizyty

Zobacz swoje posty

Zobacz posty bez odpowiedzi

Uprawa wazonowa w keramzycie
by karunia11 11.01.15 8:52

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:36

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:31

New Member
by Robert Russell Ritchie 26.10.14 7:05

Ascocenda- odpadające liście
by AGA 17.09.14 23:43

Phalaenopsis - znaczenia na liściach
by bestiarka 30.08.14 3:34

Jak pomóc Cambrii? Proszę o opinie.
by AGA 17.08.14 2:49

Orchidarium Smoczycy
by piotr.r 29.07.14 3:32

Aerides houlletiana
by Jolusia 23.06.14 6:45

Vanda - szkodniki
by Nemezis 22.06.14 9:16


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Witam
14.11.09 1:02

Anonymous
Rafa?Gość
Ciekawe miejsce. Może się zaloguję jak będzie więcej tematów napisanych.

Re: Witam
14.11.09 1:10

Orchids Wiki
Orchids Wiki 
 
Zapraszamy Ciebie serdecznie Smile

Re: Witam
18.11.09 1:39

Jolusia
Jolusia 
 
Rafał na co czekasz , loguj się i do dzieła. Zapraszamy hejka

Re: Witam
18.11.09 20:13

Carmella
Carmella 
 
Rafał, ale przecież KTOŚ te tematy musi napisać. A jeżeli dobrze kojarzę to chyba masz się czym chwalić Very Happy

Re: Witam
27.11.09 9:39

Anonymous
Go??NGość
A ja się zarejestrowałam,bo to bardzo fajne uczucie-wejść na właśnie tworzone forum ok Czekam na powitalnego maila i już mam ochotę pogadać o storczykach,choć znawca ze mnie żaden,wyłącznie typowy storczykowy napaleniec ,tyle że z tzw.lekką ręką do wszystkich roślin kwiatek

Trafiłam tu przeglądając na różnych forach opinie o uprawie semi hydro,a właśnie tu jest onapokazana jak przysłowiowa kawa na ławie.Kupiłam na Allegro Dendrobium farmerii z mocno sponiewieranymi korzeniami i pomyślałam,żeby je ratować właśnie przy pomocy semi hydro,Neska hejka hejka

Re: Witam
27.11.09 10:12

Joane
Joane 
 
Witaj serdecznie. Masz rację. to jest odpowiednie forum i na pewno nie będziesz żałował. Wręcz przeciwnie możesz dużo wnieść do niego. Ja też podjełam próbę uprawy w seramisie do storczyków. Jutro napiszę więcej w odpowiednim temacie.

Re: Witam
27.11.09 10:26

Orchids Wiki
Orchids Wiki 
 
GośćN napisał:Trafiłam tu przeglądając na różnych forach opinie o uprawie semi hydro,a właśnie tu jest ona pokazana jak przysłowiowa kawa na ławie. Kupiłam na Allegro Dendrobium farmeri z mocno sponiewieranymi korzeniami i pomyślałam,żeby je ratować właśnie przy pomocy semi hydro,Neska hejka hejka

Witaj serdecznie:)

Postaramy się sprostać Twoim wymaganiom i odpowiedzieć na każde Twoje pytanie oraz rozwiać wątpliwość.

Witam..
10.12.09 10:30

Anonymous
_Magia_Gość
Cieszę się..że nareszcie udało mi się wejść by napisać parę zdań.. ..dziękuję za zaproszenie...
Wczoraj przeglądałam forum..zapewne nie odwiedziłam wszystkich miejsc..będę to robić ..ponieważ kocham te piękne kwiaty ..uczę się ich ..a one mnie ..Mam wiele pytań lecz na spokojnie będę je zadawać by Was tu nie zmęczyć Smile Pozdrawiam Wszystkich Smile

Re: Witam
10.12.09 10:39

Orchids Wiki
Orchids Wiki 
 
Witam serdecznie:)

Mamy ogromną dawkę cierpliwości, zrozumienia i wyczucia.
Też kiedyś zaczynaliśmy przygodę z tymi roślinami i ich kwiatami.
Zakładając u nas konto na pewno niczego nie przeoczysz i będziesz miała dostęp do wszystkich treści na forum.

Witam
18.12.09 11:27

Anonymous
_eFuniaGość
Witam i ja Very Happy
Jestem posiadaczką sześciu storczyków. Niestety jestem raczkującą osobą w tej dziedzinie ,chociaż pierwszy pojawił się u mnie ponad dwa lata temu Embarassed Wstyd się przyznac ale nawet pełnych nazw nie znam... mam nadzieję że wspomożecie mnie swoją wiedzą aby ma kolecja się rozrastała. Wkrótce zaloguję się i powklejam zdjęcia swoich piękności Smile

Re: Witam
18.12.09 11:31

Orchids Wiki
Orchids Wiki 
 
Witam Ciebie serdecznie i zapraszam. We wszystkim pomożemy! hejka

Re: Witam
02.01.10 5:01

Cattleya
Cattleya
Zachęcam bardzo serdecznie do rejestrowania się na forum! Znajdziecie tu dużo przydatnych ifnormacji! No i bardzo miłe towarzystwo!

Re: Witam
04.01.10 22:32

kiniaczek31
kiniaczek31
Storczyki Wiki napisał:Witam serdecznie:)

Mamy ogromną dawkę cierpliwości, zrozumienia i wyczucia.
Też kiedyś zaczynaliśmy przygodę z tymi roślinami i ich kwiatami.
Zakładając u nas konto na pewno niczego nie przeoczysz i będziesz miała dostęp do wszystkich treści na forum.

Zgadza się ok haha haha
Szczególnie dużą dawkę posiada administrator clap ( na szczęście ) haha haha

Re: Witam
09.01.10 6:07

Cattleya
Cattleya
Dużo zrozumienia i bardzo duża wiedza o storczykach i nie tylko....Polecam to forum! hejka

Re: Witam
28.05.10 10:05

Anonymous
filjanGość
Zanim zdecydowałam się odezwać przeczytałam dosyć dużo postów na tym forum, ponieważ wczoraj otrzymałam w prezencie mojego pierwszego storczyka (taki biały i ma trudną nazwę - w skrócie "ppsis"). Nie wiem co mam teraz robić, gdyż zaczynam sobie zdawać sprawę z ogromu odpowiedzialności jaka na mnie spadła. Pielęgnacja tych roślinek przerasta mnie. To nie na moje siły. Ileż niebezpieczeństw czycha na takiego delikatnego biedaka. Chyba go dam w prezencie komuś innemu, bardziej odpowiedzialnemu, a sama pozostanę przy tradycyjnych pelargoniach.
No ale jak tu się go pozbyć bez żalu. Jest taki śliczny. Ma aż dwie łodyżki, a na nich w sumie 7 kwiatków i 10 pączków. Jeszcze to przemyślę.
Pozdrawiam

Re: Witam
29.05.10 5:31

kuba5463
kuba5463
Nie pozbywaj się prezentu. Poczytaj nasze forum, zdobywaj wiedzę o uprawie, a przekonasz się, że nie taki diabeł straszny. Wystarczy przestrzegać dosłownie kilku podstawowych zasad, a Twój Phalaenopsis odwdzięczy się pięknym i długotrwałym kwitnieniem. A i może połkniesz bakcyla, a wtedy to już nie ma odwrotu... Pozdrawiam!

Re: Witam
30.05.10 4:37

Joane
Joane 
 
Filjan cieszę się, że szukasz u nas porad. Very Happy

Co do Twojego storczyka, to nie musisz się go wcale pozbywać. Jego uprawa wcale nie jet taka trudna. Powiem nawet, że łatwiejsza niż, pelargoni. Sama uprawiam oba rodzaje.

Jeżeli chodzi o informacje o hodowli storczyków i o problemach z ich uprawą jest tak, jak z informacjami na ulotce jakiegoś dobrego lekarstwa. Jak przeczytasz skutki uboczne to masz strach je zażyć. Jednak nie znaczy, że wszystkie mogą u Ciebie wystąpić.
Tak samo jest z naszymi kwiatkami, na forum znajdziesz informacje o tym jaki problem pojawił się u pojedyńczych osób, ale nie znaczy to, że wszystkie wystąpią u Ciebie.

Ja miałam niezwykły talent uśmiercić setki pięknych kwiatów, ale storczyki u mnie żyją i kwitną. haha

A więc głowa do góry i w razie potrzeby pytaj na forum.
Powodzenia w uprawie.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]


Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje