Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Joane 

Była to 21 międzynarodowa wystawa, która odbywa się co dwa lata. Jest ona jedną z największych w Europie. Ponad 60 hodowców z różnych krajów przedstawiło swoje piękności w cudownych aranżacjach.
Oprócz hodowców z Niemiec byli przedstawiciele z Brazylii, Malazjii, Filipin, Danii.
Ja byłam pierwszy raz na takiej wystawie. Jechałam z mieszanymi uczuciami. Widziałam już wiele storczyków u hodowcy czy w parku w Holandii, byłam ciekawa jak będzie wyglądać na wystawie. To co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania.
Największe wrażenie robiły na mnie te olbrzymie donice gęsto posadzonych storczyków.
Wszędzie unosił się zapach Coelogyne cristata i różnych Dendrobiów.
Sami zobaczcie jak to wyglądało. Przedstawię kilka zdjęć, resztę możecie obejrzeć w mojej galerii. Zrobiłam ponad 100
Neska 

DZIĘKUJEMY!!! Cudowna relacja, zauroczyły mnie paphiopedila i vanda tricolor.
Cattleya
Cudownie! Paphiopedila wspaniałe- zazdroszczę pobytu na takiej wystawie Very smile Embarassed
Carmella 

Ach, zazdroszczę.
Ja wybieram się w kwietniu do Krakowa, ale nie spodziewam się niczego rewelacyjnego, prawdę mówiąc.
Orchids Wiki 

Dziękuję bardzo za możliwość obejrzenia zdjęć z wystawy.
Joane 

Bardzo mi miło, że mogłam się z Wami chociaż cząstką podzielić, z tym co zobaczyłam. Very Happy

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs