Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Argulina
Oncidium Sharry Baby 'Rosa' przyjemny z daleka wyczuwalny zapach, przy słonecznej pogodzie jeszcze bardziej intensywny, u mnie stoi w temp. do 24 stopnie w dzień w nocy 19 stopni, w tym czasie zrzuciło kwiaty z jednego pędu , drugi rozkwitł do końca i pokazał się trzeci pęd, światło z okna południowego rozproszone.

Cattleya
Prześliczny kolorek, taki żywy! Kształtem bardzo podobne do mojego Oncidium, tylko,że moje jest kasztanowe Very smile
Jolusia 

Bardzo intensywne i ciekawe kolory. Zapach to najpiękniejszy dar dla storczykomaniaków. Gratuluję pieknego kwitnienia i udanej uprawy. hejka

Jak długi jest pęd kwiatowy?
Joane 

Ciekawe to Oncidium, ładny kolor i widać, że zdrowe. Czy jego zapach jest intensywny?
Michelangelo
Argulina, piękne to Oncidium! I jakie zadbane. Piszę się na kawałek kiedyś. Pozdrawiam Cool
Argulina
Cattleya masz rację, widziałam go

Jolusia aktualny pęd ma 40 cm

Joane
jego zapach jest na tyle mocny że wyczuwamy z 1- 2 m w słoneczne dni bardziej intensywny, ale jest przyjemny nie duszący, przypomina zapach kwiaciarni

Michelangelo jak się rozrośne to czemu nie Smile
Jolusia 

W jakim podłożu uprawiasz swoje Oncidium?
Argulina
Podłoże drobna sosnowa kora plus łupinki orzechów laskowych, włókno kokosowe i kawałki sphagnum.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Forumotion.com | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblogs.com