Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Rejestracja na forum
on 19.01.10 23:44

_WandaGość
Witam!
Chciałam zapytać, czy procedura rejestracji na tym Forum jest aż tak skomplikowana ?
W sobotę się zarejestrowałam i .. cisza. Pozdrawiam serdecznie. Wanda

Re: Rejestracja na forum
on 19.01.10 23:54

Orchids Wiki 

Od tego czasu twoje dane są już w bazie naszego forum. Widocznie mail aktywacyjny nie doszedł. Uruchomiłem twoje konto bez maila. Zaloguj się i sprawdź czy wszystko jest ok.

Do wszystkich pozostałych osób.

Jeśli założyłeś/aś u nas konto, a nie dostałeś/aś maila aktywacyjnego napisz nam o tym w tym wątku. Szybko zaradzimy całej sprawie Smile

Wanda 101
Dziękuję - konto moje jest już aktywne. Pozdrawiam Wanda hejka

on 20.01.10 1:07

Orchids Wiki 

Bardzo proszę. Oby Ci dobrze służyło Smile

Nie zapomnij przeczytać wiadomości powitalnej zostawionej na
TWOJEJ POCZCIE FORUMOWEJ

on 25.01.10 5:29

MalawGość
Ja również nie dostałem e-maila.

on 25.01.10 5:40

Orchids Wiki 

Profil "Malawi" jest źle wypełniony. Proszę dokonać rejestracji jeszcze raz zgodnie z wytycznymi rejestracji. Należy dokładnie i w pełni uzupełnić dane profilowe.

on 26.01.10 2:52

MalawGość
Już dobrze wypełniłem i znowu nie przyszedł mi klucz.

on 26.01.10 4:32

Orchids Wiki 

Jak widać wszystko się udało. Czasem dojście maila aktywującego może potrwać trochę dłużej. Proszę być cierpliwym. Jeśli dołożyło się wszelkich starań przy wypełnianiu rejestracji i nie ma błędów w podanym adresie mailowym to klucz powinien dojść.

Brak linka aktywacyjnego
on 22.07.11 6:38

kasiaGość
Witam , ja dzisiaj sie rejestrowalam i na moja poczte nie dostalam link aktywacyjny .Pozdrawiam

on 22.07.11 7:05

Orchids Wiki 

konto jest już aktywne bez linka, w razie problemów z logowaniem podaj w tym temacie twój login i znaczymy czy wszystko gra. Pozdrawiamy zespół Orchids Wiki

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog