Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

agata0806
Wystawa odbyła się w Ogrodzie Botanicznym w Warszawie.
A oto krótka fotorelacja z wystawy.Zapraszam do oglądania..

Orchids Wiki 

Duża wystawa na poziomie i do tego bardzo zróżnicowana z tego co widać na zdjęciach Smile

Jakie są twoje wrażenia po tej wystawie?
Joane 

Niesamowita różnorodność. Mogę sobie wyobrazić jak musiałaś być szczęśliwa widząc takie cuda na żywo. Very Happy
agata0806
Wrażenia? Otóż lepsze miałam po lutowej wystawie ponieważ było dużo więcej okazów do oglądania jak i do zakupu Very Happy
Ale w sumie było również ciekawie,jak już pojechałam raz,tak teraz już chyba nie opuszczę żadnej wystawy w Warszawie Very Happy
Przybywa bardzo dużo ludzi oglądających i fotografujących.
Wrześniowa wystawa to moja trzecia którą odwiedziłam..
Jadę tam strasznie podekscytowana i z ogromną ochotą a jeszcze cieszy mnie fakt że nigdy z takiej wystawy nie wracam z pustymi rękami ok
Posiadam fotorelację również z lutowej wystawy ale wtedy miałam jeszcze trochę gorszy aparat i zdjęcia nie są najlepsze ale postaram się również Wam pokazać wesołek
Orchids Wiki 

Czekamy na kolejną porcję wrażeń haha haha haha

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog