Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Vuylstekeara Camouflage
on 25.11.09 5:44

Cattleya
Storczyk zakupiony niedawno- we wrześniu 2009r. Cena- 30 zł. Liście podłużnego kształtu- jak u Cambrii. Kwiaty duże śr. około 6 cm. Kolory hmmm ciężko to opisać- biały, brązowy, bordowy i wszystkie chyba możliwe odcienie różu i fioletu! Bardzo intensywny, choć delikatny zapach- przez cały dzień! Łatwy w uprawie- brak oznak za małej wilgotności. Chętnie wypuszcza nowe przyrosty i liście.

Re: Vuylstekeara Camouflage
on 26.11.09 22:11

Argulina
Niesamowicie podobna do mojej Cambrii.

on 28.11.09 11:06

Carmella 

Przepiękna, jeszcze takiej na swojej drodze nie spotkałam. W ogóle na razie nie zdecydowałam się na Cambrię. To dość spore rośliny i niestety nie miałabym ich gdzie trzymać. Na parapecie wraz z kotami raczej nie pożyłaby zbyt długo Wink

on 28.11.09 11:28

Joane 

To prawda kotki często je zwalają. Mam znajomą co ma ten sam problem. Tak w nawiasie mam od niej trzy Cambrie i czekam na ich kwitnienie. Bo przez kotki to często były na podłodze i teraz potrzebują trochę czasu na dojście do siebie. Wszystkie prawdopodobnie żółte.

on 28.01.10 13:48

paula4u2
Zakochałam się po raz szósty Mad Obiecałam sobie na początku stycznia przy kupnie kolejnego Cymbidium, że to był ostatni storczyk, potem kupiłam jeszcze paprotkę i mokido. Wczoraj byłam w Lidlu i obgryzałam już paznokcie przy wejściu. W głębi ducha miałam nadzieję, że z poniedziałkowej oferty "mix" już nic nie zostało. Niestety stały tam piękne... Było ich sporo, miedzy innymi znalazłam Oncidium 'Sweet Sugar', parę Dendrobium, jedno Zygopetalum, no i ta Cambria. Nie miałam za wiele czasu na oglądanie, mąż już warczał pod nosem, jak wyobrażał sobie następnego w domu. Ja jednak postanowiłam, że w sobotę, jeśli jeszcze będzie, kupię ją.
paula4u2
Niestety Crying or Very sad w sobotę już jej nie było... Z wszystkich jakie zostały z poniedziałkowej dostawy właśnie tą musieli kupić przedemną... Sad No to będę polować następnym razem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog