Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

usychające pączki
on 18.12.12 5:28

danada
Co może być powodem usychania pączków. Liście nie mają żadnych oznak chorobowych.

Re: usychające pączki
on 18.12.12 5:52

czerwona panienka
Stawiam po prostu na brak światła. U mnie niestety też duża część pąków opada

on 18.12.12 12:39

sylwia.zreda
umnie to samo i u mojej siostry też wsystkie usły i opadły niezdążać sie rozwinąć i kwitnać pięknie mi sie wydaje że nie wina światła bo światło np um mają bo stoją na oknie .bardzie obwiniam przewianie i zimno najlepiej oddaliś je od wietrzenia mieszkania i potem zamknąć okno i postawić na miejsce

on 18.12.12 22:03

AGA
Brak światła. Wiem z doświadczenia... W tym roku próbuję doświetlać Wink

on 19.12.12 3:43

czerwona panienka
sylwia.zreda napisał:umnie to samo i u mojej siostry też wsystkie usły i opadły niezdążać sie rozwinąć i kwitnać pięknie mi sie wydaje że nie wina światła bo światło np um mają bo stoją na oknie .bardzie obwiniam przewianie i zimno najlepiej oddaliś je od wietrzenia mieszkania i potem zamknąć okno i postawić na miejsce
Moje też stoją na oknie i nie są narażone na zimo, zimą nie ma tyle światła ile latem więc i pąki się nie rozwijają

on 19.12.12 5:31

danada
Dzięki za sugestie. Przeniosę storczyka na bardziej nasłoneczniony parapet.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Create a forum on Forumotion | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog