Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

bichett
Witam w Obi kupiłam ok tydzień temu taką roślinkę sprzedawaną jako Cattleya, oczywiście bez dodatkowego opisu. Może ktoś z Was mógłby coś więcej o niej powiedzieć, może to Blc, potinara lub inna pokrewna...
Chciała bym wiedzieć coś więcej by jej nie zmarnować ponieważ jest bardzo ładna i ślicznie pachnie.
Wkleje zdjęcie i opiszę ją troszeczkę.

Ma po jednym liściu na pseudobulwach, kwiaty wyrastają z pochewek, , wys. bez kwiatów około 27 cm, Kwiaty początkowo żółte później różowieją jak widać na zdjęciach, pachnie, ma 2 kwiaty ale widać że powinno być 5, są ślady po 3 pączkach które prawdopodobnie w transporcie do sklepu zaginęły.
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Cymbidium
Wygląda jak Laeliocattleya Mari`s Song.
bichett
Tak, masz rację sprawdziłam w google w obrazach i jakbym widziała moją, dziękuje bardzo, bardzo mocno, ale jestem szcześliwa, całus dla Ciebie jeszcze jedno dzisiejsze zdjęcie

Teraz mogę ją dodać do mojej kolekcji, super. wesołek

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog