Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Anoula
Wybraliśmy sie dzisiaj i oczywiście aparatu nie mogło zabraknąć, niestety ilosc kwitnących orchidei była dziś mocno ograniczona, ale i tak przedstawiam Wam to co udało mi się "upolować" w obiektyw (część zdjęć zrobił też mój chłopak).

kalina
O łaaaaaaaał. Tak mi się wydaje ,że człowieka w takim miejscu to ręce swędzą, serce boli i żal wychodzić Very Happy
Anoula
oj żal, o razu się zachciewa nowych okazów, ja musiałam wrócić drugi raz do tej szklarni napatrzeć się jeszcze Smile
krysia63
Jeśli można to i ja dorzucę parę zdjęć z Krakowa. Byłam tam w kwietniu.

Vandzia
Super roślinki, zwłaszcza te Wandy ok
Anoula
krysia63 napisał:Jeśli można to i ja dorzucę parę zdjęć z Krakowa. Byłam tam w kwietniu.

widzę ze miałaś szczęście do większej ilości kwitnących storczyków pozdrawiam hejka
krysia63
Raczej nie kwitło ich aż tak wiele. Ogród Botaniczny UJ posiada najstarszą i najbogatszą kolekcję storczyków wśród polskich ogrodów botanicznych. Liczy ona około 600 gatunków i odmian. Wiele jednak było niekwitnących. Jednak połączenie storczyków, bromelii i oplątw otaczających zbiornik wodny, dało niesamowite wrażenie. Czułam się jak w raju.

Anoula
Nie wiedziałam, że mają ich aż tyle Surprised
Carmella 

Ja się do krakowskiego Ogrodu Botanicznego wybieram i wybieram i wybrać się nie mogę.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog