Storczyki Wiki - Orchids Wiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile






 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Zobacz posty od ostatniej wizyty

Zobacz swoje posty

Zobacz posty bez odpowiedzi

Uprawa wazonowa w keramzycie
by karunia11 11.01.15 8:52

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:36

keramzyt
by karunia11 11.01.15 8:31

New Member
by Robert Russell Ritchie 26.10.14 7:05

Ascocenda- odpadające liście
by AGA 17.09.14 23:43

Phalaenopsis - znaczenia na liściach
by bestiarka 30.08.14 3:34

Jak pomóc Cambrii? Proszę o opinie.
by AGA 17.08.14 2:49

Orchidarium Smoczycy
by piotr.r 29.07.14 3:32

Aerides houlletiana
by Jolusia 23.06.14 6:45

Vanda - szkodniki
by Nemezis 22.06.14 9:16


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 1]

Zasuszona Miltonia
08.03.11 12:38

miisia7
miisia7
Mam Miltonie co udało mi się ustalić dzięki Waszej życzliwości. Dziękuje!
Po przestudiowaniu wszystkiego co znalazłam w necie tak bardzo bałam się ją przelać, że niemal ją ususzyłam. Kwiaty zwiędły i paskudnie wisiały Sad. Namoczyłam ją, ustawiłam na keramzycie w naczyniu z wodą na dnie, żeby nawilżyć otoczenie. Robię co mogę. Ożyła kwiaty się podniosły nawet pachną, ale liście zwinęły się w rureczki i nic im nie pomaga. Zastanawiam się czy to od tej suszy, czy może jest jakaś inna przyczyna? Wydaje mi się też, że widziałam w doniczce małego białego robalka coś jak meszka ale bez skrzydełek szybko wlazło głębiej i tyle. Czy takie robaczki mogą zaszkodzić mojej roślince i jak się ewentualnie ich pozbyć? scratch

Re: Zasuszona Miltonia
08.03.11 20:30

Gogi
Gogi
Taki biały robal przypomina mi wełnowca. Lubi też przechodzić na inne kwiaty. Warto więc odseperować roślinę i zacząć walkę.

Re: Zasuszona Miltonia
08.03.11 22:57

Carmella
Carmella 
 
A ja poproszę o zdjęcia Wink Liście są zwinięte w rureczkę z długości czy w harmonijki z szerokości?

Zasuszona Miltonia
09.03.11 9:32

miisia7
miisia7
Liście zwijają się po długości wzdłuż zewnętrznych krawędzi do środka. Wkleiłabym zdjęcia ale nie potrafię jeszcze. Mam nadzieję że niedługo opanuje tę sztukę

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 1]


Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje